Aktualności

Statystyka

Studium Muzyczne

Logowanie


Nie pamiętam hasła

Zapisy

  1. Jeśli jesteś już zapisany/a, a chcesz dodać kolejnego ucznia lub zajęcia, skontaktuj się z sekretariatem.
  2. Jeśli zrezygnowałeś/aś, a chcesz ponownie zapisać się do nas, skontaktuj się z sekretariatem.
  3. Proszę mieć świadomość, że układanie planu nauczyciele zaczynają od uczniów z poprzedniego roku, następnie dopiero umawiają się z nowymi osobami.

Dane rodzica/opiekuna prawnego lub pełnoletniego ucznia

Regulamin

Oświadczam, iż zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin zajęć

Zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych osobowych Ucznia(ów) przez Studium Muzyczne Tonika, dla celów służących realizacji procesu nauczania.

Wyrażam zgodę na kontakt w sprawach służących realizacji procesu nauczania za pomocą środków komunikacji elektronicznej, przez wiadomość elektroniczną e-mail lub drogą wiadomości tekstowych sms. Do korespondencji wskazuję należące do mnie adres poczty e-mail i numer telefonu, podane w formularzu Zapisy.

Dane ucznia

Zgody

Niniejszym oświadczam, że na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j Dz. U. z 2019 r., poz. 1231) wyrażam zgodę na rejestrowanie wizerunku mojego dziecka podczas szkolnych koncertów organizowanych przez Studium Muzyczne TONIKA oraz wykorzystanie tego wizerunku poprzez umieszczanie zdjęć i nagrań na stronach internetowych, a także na profilach społecznościowych w celach informacji i promocji (zgodę można cofnąć w każdej chwili po zalogowaniu się do strony).

Dodaj zajęcia

Dodaj ucznia

  1. Jeśli po wysłaniu formularza pojawi się biały ekran, prosimy o kontakt z sekretariatem.
  2. Po wypełnieniu formularza dostaniecie Państwo email z potwierdzeniem zapisów, a nauczyciel skontaktuje się w celu ustalenia terminu zajęć.

Start Polityka cookies Polityka prywatności

Copyright © 2023 Tonika - Studium Muzyczne - Zielona Góra

Zalogowany jako

Do góry