Aktualności

Statystyka

Studium Muzyczne

Logowanie


Nie pamiętam hasła

 Dudek Patrycja

Dudek Patrycja

Plan lekcji

śpiew

Wokalistka, autorka tekstów, nauczycielka muzyki. Jest absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej. Prowadząca warsztaty z zakresu kształcenia śpiewu i emisji głosu w ramach programu "Wsparcie zespołów ludowych tanecznych i śpiewaczych"- FolkoLove. Uczęszczała do Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia. Posiada doświadczenie w nauczaniu śpiewu w Prywatnej Szkole Muzycznej. Nieustannie poszerza swoją wiedzę na temat kształcenia muzycznego. 

 Dziechciaruk - gitara Martyna

Dziechciaruk - gitara Martyna

Plan lekcji

gitara klasyczna, śpiew

Ukończyła PSM w Nowej Soli z nagrodą im. G. Bacewicz, finalistka konkursów gitarowych.
Posiada kilkuletnie doświadczenie jako nauczyciel klasy gitary klasycznej, a dzielenie się wiedzą i odkrywanie w uczniach miłości do muzyki, sprawia jej ogromną radość.
Obecnie dyryguje, prowadzi warsztaty wokalne i konsultuje zespoły muzyczne.    

 Gościniak Jakub

Gościniak Jakub

Plan lekcji

pianino, keyboard

Muzyk, klawiszowiec, organista, nauczyciel muzyki. Student Instytutu Muzyki Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Związany z Lubuskim Biurem Koncertowym oraz z Chórem Instytutu Muzyki Cantus Humanus. Przez kilka lat prowadził swój własny chór. Interesuje się głównie muzyką rozrywkową. Jako samouk gry na fortepianie, dobrze rozumie problemy początkujących. Od czasu do czasu aranżuje utwory na składy rozrywkowe oraz klasyczne.

 Hladchenko Veronika

Hladchenko Veronika

Plan lekcji

Gitara i Ukulele

Jestem nauczycielką gry na gitarze klasycznej/akustycznej i ukulele. Mam wieloletnie doświadczenie (ponad 15 lat) pracy zarówno z dziećmi (od 6 lat) jak i z młodzieżą oraz z osobami dorosłymi. Muzyka to moja pasja, którą dzielę się z innymi. Pochodzę z Ukrainy, uczę się życia w Polsce. Biegle mówię w języku ukraińskim i rosyjskim. Aktywnie poznaję język polski.

Doświadczenie zawodowe
2019-2022 - Szkoła muzyczna w Kijowie
2003-2019 - Centrum kreatywności dla dzieci i młodzieży w Kijowie

 Lech Emilia

Lech Emilia

Plan lekcji

śpiew

Wokalistka, autorka tekstów, pedagog. Jest absolwentką Jazzu i Muzyki Estradowej Uniwersytetu Zielonogórskiego, a wykształcenie pedagogiczne i filologiczne zdobyła na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, posiada ośmioletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia lekcji śpiewu. Laureatka licznych przeglądów piosenki poetyckiej i autorskiej. Jej kompozycje i teksty zostały nagrodzone m.in. podczas Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, Poetyckiej Doliny w Warszawie, Festiwalu Koniugacje w Rawiczu. Uczestniczka 8 edycji The Voice of Poland gdzie dotarła do finałowej ósemki w drużynie Andrzeja Piasecznego. Swoją wiedzę nieustannie rozwija biorąc udział w warsztatach wokalnych i metodycznych, jak również podczas wielu muzycznych projektów. Ma za sobą występy z Big Bandem Zielonogórskim, oraz koncerty podczas festiwali takich jak Głogowskie Spotkania Jazzowe, Festiwal Serca Bicie w Operze Nova w Bydgoszczy, czy Green Town of Jazz. Lekcje śpiewu prowadzi odwołując się holistycznie do poznanych metod, łącząc zamiłowanie do psychologii z muzyką.  Poza budowaniem technicznego warsztatu w pracy dąży również do poszerzania świadomości i budowania pozytywnej relacji z głosem i ciałem.

 Łukasiewicz Marcin

Łukasiewicz Marcin

Plan lekcji

gitara

Gitarzysta i kompozytor, absolwent kierunków Jazz i Muzyka Estradowa oraz Animacji Kultury ze specjalizacją teatralną. W 2014 roku założył zespół Morte Plays, z którym nagrał dwie płyty: Anomalię (2016) oraz Postapo (2017) oraz zagrał ponad sto koncertów. Uczestniczył w warsztatach z uznanymi muzykami z całego świata: Reggiem Moorem, Joshuą Abramsem, Jaquesem Kubą Seguinem i jego grupą Odd Lot, Gabrielem Ferrandinim, Rorym Stuartem, Davidem Doruzką oraz Gregiem Osbym.
Z TONIKĄ związany od 2015 roku.

 Męczywór Adam

Męczywór Adam

Plan lekcji

pianino

W latach 1979-1991 uczył się w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II st. im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej, w klasie wiolonczeli, a po 3 latach również fortepianu. W 1985 r. rozpoczął naukę gry na fagocie w P.O.S.M. II st. Równocześnie od roku 1987 zaczął pełnić funkcję organisty w swojej rodzimej parafii i kontynuował ją do czasu ukończenia szkoły. Studia magisterskie odbył w latach 1992-1997 w Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie fagotu, kontynuując swoją działalność organistowską w parafiach Archidiecezji Łódzkiej. Od roku 1999 jest fagocistą solistą i kontrafagocistą w Filharmonii im. T. Bairda w Zielonej Górze. W latach 2002-2010 pełnił funkcję organisty i kantora w Parafii Konkatedralnej p.w. Św. Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze. Obecnie jest również organistą w parafii p.w. Miłosierdzia Bożego w Zielonej Górze. Solista, kameralista, aranżer.
Z TONIKĄ związany od 2013 roku.

 Nowak Eryk

Nowak Eryk

Plan lekcji

pianino, keyboard

Pianista, klawiszowiec, kompozytor. Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu na kierunku „Jazz i Muzyka Estradowa”. Muzyk z doświadczeniem scenicznym (współpraca z zespołami Bethel, Mike Russel feat. Kłos & Dąbrowski Project, Rademenez i niezliczone koncerty jazzowe :-) Zamiłowanie do muzyki Country, songwriterskiego Indie Acoustic, przestrzennego Jazzu Skandynawskiego, muzyki klasycznej i rytmicznego Reggae oraz muzyki Hip-hop tworzy mieszankę, w której próbuje się poruszać i odnaleźć w tym swoje własne brzmienie.

 Pusowska Katarzyna

Pusowska Katarzyna

Plan lekcji

śpiew

Wokalistka, skrzypaczka i kompozytorka związana z lubuskim środowiskiem muzycznym. Naukę gry na skrzypcach rozpoczęła w wieku 8 lat w PSM w Żarach, którą ukończyła z w roku 1995, w klasie Wasyla Wierbickiego. Nauke gry kontynuowała jeszcze przez niespełna 2 lata w Liceum Muzycznym w Legnicy w klasie Alicji i Konrada Draganów. W latach 1998 – 2002 związana była jako wokalistka i instruktor zespołów wokalnych z Żarskim Domem Kultury, oraz chórem mieszanym przy Parafii NMP w Żarach. W roku 1999 nawiązała współpracę z nowosolskim środowiskiem muzycznym, co potem zaowocowało ogólnopolskim sukcesem zespołu „Czas na Grass”, który współtworzyła jako wokalistka i skrzypaczka. W roku 2003 rozpoczęła studia na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Zielonogórskim. W roku 2007 była założycielką prog-folkowej formacji „Palisounder”, której autorski materiał został uwieczniony w 2018 roku na płycie „Prosto z drzewa”. (Muzykę zespołu Palisounder możemy dziś usłyszeć w filmie „Czekając na miłość” w reżyserii Tomasza Łupaka, stworzonym przez Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe). Uczestniczka wielu lokalnych projektów muzycznych o szerokim spektrum stylistycznym, od muzyki klasycznej, poprzez jazz, folk, aż do ostrego rocka. Znana z projektów takich jak: „Tribute to Kora”, „Piosenki Kabaretu Starszych Panów”, „Cadillac gra Pink Floyd”, „Muza Projekt”, „Nitro Addiction”, „Na Drugą Stronę”, „Ambitus”, „Andriej Kotin i załoga”. Jest aktywna także jako aranżer, kompozytor, autor tekstów i muzyk sesyjny. Zaistniała na płytach wielu regionalnych artystów w roli drugoplanowej. Członkini orkiestry „Warto Jest Pomagać” pod batutą Wojciecha Zandeckiego. Przez wiele lat związana z Lubuskim Biurem Koncertowym „Orfeusz”, koncertowała w licznych placówkach edukacyjnych w całej zachodniej Polsce. Od 2009 roku pracuje także jako instruktor śpiewu i emisji głosu.

 Smirnowa Natasza

Smirnowa Natasza

Plan lekcji

śpiew, przygotowywanie do egzaminów na studia wokalno-aktorskie oraz konkursy wokalne

Pianistka, kompozytorka, aranżerka, pedagożka. Absolwentka Uniwersytetu Kultury i Sztuki w Kijowie. Pracuje w Studiu Muzycznym Tonika jako nauczyciel wokalu, gry na pianinie oraz kompozycji. Jednocześnie sprawuje opiekę artystyczną w wielu projektach muzycznych, przygotowując wokalistów i aktorów do konkursów i festiwali m.in. Pamiętajmy o Osieckiej w Warszawie, Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie. Od 20tu lat prowadzi zespoły wokalne w Zielonogórskim Ośrodku Kultury Amfiteatr i zdobywa  główne nagrody  na prestiżowych konkursach i festiwalach. Autorski projekt " Wielkie rzeczy z małych zdarzeń " z muzyką Nataszy Smirnowej do  tekstów Agnieszki Łozińskiej oraz Marcina Urbana został zrealizowany i nagrany w grudniu 2020 roku. Obecnie współpracuje z Agnieszką Łozińską, krakowską autorką tekstów i wokalistką. Premiera recitalu "Przywiał was tutaj dobry wiatr" odbyła się w maju 2022 roku w Piwnicy pod Baranami w Krakowie.

 Żaczek Stanisław

Żaczek Stanisław

Plan lekcji

gitara, pianino, keyboard, ukulele, śpiew

Absolwent Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej. Kompozytor oraz producent muzyczny. Gitarzysta oraz współzałożyciel zespołu New Message. 
Z TONIKĄ związany od 2016 roku.

Start Polityka cookies Polityka prywatności

Copyright © 2024 Tonika - Studium Muzyczne - Zielona Góra

Zalogowany jako

Do góry