Aktualności

W bieżącym miesiącu

Studium Muzyczne

Logowanie

Email

Hasło

Nie pamiętam hasła

Zmiana właściciela SM Tonika

Szanowni Państwo.

Od 1 listopada 2020 roku działalność Studium Tonika zostaje przeniesiona do Fundacji Wspierania Edukacji Tonikazałożonej przeze mnie w 2018 roku. Wszelkie dotychczasowe umowy pozostają bez zmian. Jedyna widoczna dla Państwa zmiana na ten moment to nowy numer konta bankowego do wpłat za zajęcia (nie dotyczy uczniów Nataszy Smirnowej).

Kolejnym planowanym krokiem będzie przekształcenie Studium Muzycznego Tonika w niepubliczną placówkę oświatowo-wychowawczą. Jeśli zakładany plan się powiedzie nastąpi to we wrześniu 2021 roku w 25 rocznicę rozpoczęcia działalności edukacyjnej przez Tonikę. Aby tak się mogło stać konieczny jest m.in. remont korytarza (wymiana barierek, oświetlenia, płytki podłogowe itp), opracowanie planów technicznych pomieszczeń przez rzeczoznawcę p.poż. oraz uzyskanie wszelkich niezbędnych zgód, w szczególności Sanepidu oraz Komendy Miejskiej Straży Pożarnej. Szacunkowy koszt planowanych działań oscyluje w okolicach 20 tys. zł.

Jeśli ktokolwiek z Państwa uzna, że warto tę ideę wesprzeć, zachęcam do składania darowizn na cele statutowe na podane poniżej konto bankowe. Można nas też wspierać podczas robienia zakupów przez Internet, bez wydawania swoich pieniędzy, szczegóły są na stronie https://fanimani.pl/fundacjatonika/ (sam od miesiąca kupując przez Allegro i inne serwisy wsparłem fundację kwotą 17 zł, gdyby robiło to 200 osób - tylu mamy uczniów - to już nazbierała by się kwota 3 400 zł !!!). 

Jeśli ktoś z Państwa może nam pomóc od strony technicznej (ma firmę budowlaną, może po kosztach przeprowadzić remont lub zna się na sprawach technicznych w tym p.poż., może doradzić, rzucić fachowym okiem, ma sklep budowlany, może w dobrych cenach załatwić materiały) również proszę o pomoc. 

Na koniec chciałbym Państwu bardzo serdecznie podziękować za to, że jesteście z nami. Bez WAS nic by się nie wydarzyło :)

Sebastian Tomczyk

Fundacja Wspierania Edukacji "Tonika"
ul. Wyszyńskiego 17
65-536 Zielona Góra
KRS: 0000755639
NIP: 929 197 03 62
REGON: 381681401
nr konta
PKO BP 49 1020 5402 0000 0102 0410 0095

Start Polityka cookies Polityka prywatności

Copyright © 2021 Tonika - Studium Muzyczne - Zielona Góra

Zalogowany jako

Do góry